Loading...
USŁUGI2018-08-01T13:00:15+02:00

26 Lat Praktyki

Oddając prowadzenie księgowości w Nasze ręce nie musisz tracić czasu na szkolenia, śledzenie zmian przepisów, nie musisz pamiętać o niezliczonej ilości terminów w trakcie roku, jak również po jego zakończeniu, w których należy dokonać rozliczeń podatkowych.

Pamiętaj Ty masz za zadanie generować zyski i rozwijać własną firmę, żeby nadążyć za konkurencją. My musimy czuwać, aby Twoja księgowość była prowadzona w sposób rzetelny i właściwy, aby terminowo wypełniane były Twoje obowiązki fiskalne.

Dla Kogo?

Sektor mikro i małych przedsiębiorstw oraz samozatrudnionych.

Podatkowa księga przychodów i rozchodów PKPiR, ewidencja zryczałtowanego podatku dochodowego PPE, czy też karta podatkowa to dla nas bułka z masłem. Deklaracje VAT i VAT UE są naszą specjalnością. Dokonujemy też podstawowej obsługi kadrowo-płacowej.

DBAMY O TWOJE DANE OSOBOWE I BEZPIECZEŃSTWO. KŁADZIEMY BARDZO DUŻY NACISK NA ZAUFANIE W RELACJACH BIZNESOWYCH. TWOJE ZADOWOLENIE I SPOKÓJ JEST NASZYM PRIORYTETEM.

ZACZNIJMY PRACOWAĆ RAZEM JUŻ DZISIAJ!

Obsługa Online

CAŁKOWITA OBSŁUGA KSIĘGOWA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU. ONLINE, SZYBKO I PRZYJEMNIE!

Prowadź swoją księgowość całkowicie online, ale ze wsparciem tradycyjnych form komunikacji. Poza mailem zawsze możesz z nami skontaktować się telefonicznie. Nasza oferta skierowana jest na Twoją całkowitą wygodę. Bez zbędnego tracenia czasu.

Do podatków nie wystarczy umysł matematyka, tutaj potrzebny jest filozof.

Albert Einstein

Poglądy rządu na gospodarkę można podsumować krótko: jeśli to żyje, opodatkuj to. Jeśli nadal ma się dobrze, ureguluj to. Jeśli przestanie funkcjonować, wprowadź subsydia.

Ronald Reagan

W momencie płacenia podatków człowiek uświadamia sobie, że nie stać go było na zarobienie tych pieniędzy

Fryderyk Dard

Nasze Usługi

OFERUJEMY SZEROKI WACHLARZ USŁUG SKROJONY NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU

JPK, PKPiR, PPE

VAT, VAT-EU

Karta Podatkowa

ZUS

Płace

Pracownicy

Bez Wychodzenia z Domu

Szybki Kontakt

Nowoczesne Podejście

Gotowy do Współpracy?

CZY MASZ JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI